• РЕЗУЛЬТАТИВНЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

    РЕЗУЛЬТАТИВНЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

    Інженерний підхід до залучення, утримання і конвертації відвідувачів в покупців

Сучасний і оптимізований сайт - це візитна картка компанії. Якщо у вас вже є сайт, ми допоможемо розкрити його потенціал. Якщо інтернет-представництва поки немає, знайте, що ваші потенційні клієнти зараз несуть гроші вашим конкурентам!

Просування сайту в пошукових системах

Пошукові системи - це один з найдієвіших шляхів залучення уваги потенційних клієнтів. Перебуваючи на перших позиціях пошукової видачі, можна забезпечити себе не тільки великою кількістю відвідувачів ресурсу, а й значними обсягами продажів.

Як підняти сайт в пошуковій видачі?

На ранжування в пошуковій видачі Google, Yandex впливає безліч факторів. Щоб бути «ближче до народу», важливо оптимізувати ресурс під всі вимоги пошукових систем. Формування та корекція семантичного ядра сайту, зовнішня оптимізація, заповнення його унікальним і корисним контентом вимагають глибоких і актуальних знань в області просування. Методи, які застосовувалися для просування сайту вчора, можуть бути абсолютно марними сьогодні.

Як ми це робимо?

Просування сайту в ТОП

У своїй роботі ми керуємося найсвіжішими вимогами пошукових систем з урахуванням інтересів відвідувачів. Для кожного веб-ресурсу набір інструментів просування обирається індивідуально. Ви можете обрати будь-який варіант просування, а наші фахівці допоможуть Вам з правильним вибором!

Ми занурюємося в бізнес клієнта

Ефективне просування сайту вимагає глибокого аналізу бізнес-середовища замовника, вивчення нюансів діяльності компанії, аналізу ринку конкурентів і маркетингових досліджень в сфері діяльності клієнта.

Використовуємо «білі» методи SEO

Застосування «білих» методів просування - гарантія того, що сайт клієнта не потрапить під санкції пошукової системи.

Орієнтир на споживача

Орієнтуючись на цільову аудиторію, ми формуємо стратегію, яка буде найбільш продуктивна і допоможе досягти бажаних результатів.

Скільки коштує просування сайту?

Професійна розкрутка - це не швидкий процес, відчутні результати якого помітні через 3-5 місяців. Наприклад, новий, технічно не підготовлений сайт, буде складніше і довше піднімати в пошуку, аніж сайт, який оптимізований і вже помітний в пошуку за схожими запитами. Вартість SEO складається з багатьох параметрів, в кожному веб-ресурсі все індивідуально, але такий показник як рівень конкуренції в пошуковій видачі - один з найвагоміших. Чим вище конкуренція, тим дорожче. Крім цього враховується геотаргетинг - регіон, на який націлене просування (область / країна). Щомісячна вартість просування в регіоні (області) від 2900 грн.