послуги редизайну

Модернізація сайта

  • Зміна дизайну сайту зі зміною (або без) структури, окремих елементів: шапки, функціональних кнопок.
  • Технічне оновлення сайту: зміни системи управління, адаптивна верстка під мобільні пристрої, підключення нових модулів. 

Життєвий цикл сайту, як правило, становить 1 - 3 роки. В першу чергу це пов'язано з постійним розвитком IT- технологій, наздогнати яким не завжди можливо. Конкуренція змушує нас бути затребуваними, пропонувати клієнтові нові можливості, більш зручний інтерфейс сайту, адаптивність під мобільні пристрої.

Іноді потреба в редизайне, модернізації сайту виникає в зв'язку з розширенням компанії, зміни виду діяльності, зміни корпоративного стилю і т.п.

Але слід знати, що при глобальні зміни на сайті, існує високий ступінь ризику втрати позицій в пошукових системах і відвідувачів. Щоб цього уникнути, наші фахівці перед початком робіт проводять аудит сайту, аналіз необхідних змін і тільки після цього ми видаємо Вам рекомендації про зміну інтернет-іміджу проекту.

Модернізація вашого сайту

Обсяг необхідних змін в кожному випадку індивідуальний.

«КАПРЕМОНТ»

Повна зміна дизайну інтернет-проекту, СМS, нові розділи, модулі, адаптивні під будь-які пристрої

«КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ»

Зміна в дизайні окремих елементів на поточній системі управління сайтом, збільшення юзабіліті сайту, налагодження технічних характеристик сайту, додавання корисного функціоналу, розділів

При редизайні сайту тимчасові витрати значно менші, ніж при створенні сайту, оскільки не треба знову працювати над контентом, наповненням, писати тексти і створювати фотоматеріали - їх можна взяти з вашого вже існуючого сайту.

За Вашим бажанням ми можемо самі здійснити експорт контенту (перенесення матеріалів на оновлений сайт).

Вартість модернізації сайту визначається індивідуально в кожному випадку, залежить від обсягу сайту, його структури і складності необхідних змін. Задати питання про редизайн та зробити замовлення на оновлення по електронній пошті  info@silma.com.ua

ЗРОБИВШИ ЗАМОВЛЕННЯ НА РЕДИЗАЙН САЙТУ У НАС, ВИ ОТРИМАЄТЕ:

  • Повний аудит існуючого сайту
  • Рекомендації фахівців зі зміни
  • Зміна дизайну сайту
  • Виправлення розділів, модулів, вмісту
  • Виправлення технічних помилок