• Унікальні тексти для вашого сайту

    Унікальні тексти для вашого сайту

Тексти для сайту, копiрайтинг Харкiв

Сайт, на сторінках якого розміщено цікавий унікальний текст з яскравими заголовками, завжди буде в результатах пошуку вище своїх конкурентів. Унікальні тексти вкрай важливі для пошукової оптимізації, Google і особливо Яндекс накладають фільтри (санкції) на ресурс за дублювання контенту з інших сайтів.

Унікальні тексти для вашого сайту

Унікальні і якісні тексти, розміщені на сайті, - це ще одна можливість привернути відвідувачів за ключовими словами і донести інформацію про свою діяльність потенційним клієнтам, які тільки знайомляться з Вашою продукцією.

Розмістивши оригінальні статті на своєму ресурсі, Ви зможете зробити сайт більш комфортним для відвідувачів і акцентувати увагу клієнтів на вигодах взаємодії саме з Вами

ВАРТІСТЬ ТЕКСТІВ ДЛЯ САЙТУ

Якщо ви хочете досягти позитивного результату в просуванні ресурсу в мережі - тексти повинні бути заточені під ваші пошукові запити. Для наших фахівців - копірайтерів це просте завдання, ключові слова будуть гармонійно обіграні в тексті, контент буде подобається відвідувачам сайту і пошуковим роботам.

Щоб отримати якісний матеріал, Вам необхідно надати інформацію, яка допоможе зробити текст краще. Для уточнення вартості послуги телефонуйте!

Ми пишемо тексти на будь-яку тему!

Ми пропонуємо цілий спектр послуг по роботі з текстами:

  • Наповнення контентом сайту під ключ (заповнення всіх сторінок).. 
    У нас є спеціальна пропозиція для тих хто замовляє розробку сайту в нашому агентстві! 
  • Статті для вашого блогу, розміщення статей на блозі
  • Тексти для ваших груп в соціальних мережах
  • Тексти для e-mail розсилки
  • SEO-тексти в html-верстки з раставленние метатегами
  • Рерайт тексту із зазначених вами джерел

Звернувшись до нас, ви зможете отримати повний комплекс від створення сайту до наповнення кожної сторінки унікальним контентом!